25 Temmuz 2016 Pazartesi

Bir Zamanlar 1

Bir zamanlar her yerden dinlediğimiz bildiğimiz eşlik ettiğimiz müzikler vardı.Bunların bazılarını unutmamak,hatırlatmak adına paylaşmak istedim.

1.Franz Ferdinand-Take Me Out

Franz Ferdinand grup olarak hala bilindik olsa da akıllara bu şarkı ile gelirler.Bir kaç şarkısı dışında dinlemesem de gazı getirici tarzlarını seviyorum.

2.The Bravery-Believe

3.Mr. President-Coco jambo
Çocukluğumuzun şarkısı.Erkek saçlı solisti ile en unutulmayan şarkılardan birisidir bence bu.Girişi bile mutlu ediyor insanı.

4.t.A.T.u-All The Thing She Said
Bir zamanların diğer bir efsane şarkısı.Sözlerine eşlik ederken ki saçmalık hala dinleyenlerce bence yapılıyor.

5.The Rasmus-In The Shadows

6.Pixies-Where Is My Mind
Fight Club'ı akla getiren temel öğelerden.Kimileri tarafından placebo tarafından söylediği düşünülse de bu eseri Pixies dünyaya getirmiştir.İyi ki de getirmiş.

7.The White Stripes-Seven Nations Army
Yakın zamanda yayınlanan Battlefield 1 in müziğidir kendileri.Açıkcası çok yakışmış.Eser zaten efsaneleşmiş.Kendisi gibi efsaneleşen bir oyuna da bu yakışırdı.

8.Ricky Martin(2)
Bu adam bi ara acayip ünlüydü ülkemizde.Her zaman hatırlanacak müzikler yaptı.Eğlenceli,hareketli tam bir sempatik reyiz.saygılar.

9.Enrique Iglesias-Bailamos

10.Bomfunk MC's-Freesteyler
Bunun klibindeki oynayanın cinsiyetini hala tahmin edemiyorum.Bir ara bilgisayarımda klibini bulmuştum.Sanırım virüs gibi yayıldı o zamanlar.Ne varsa eskilerde var.!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder